Elma Krom

pple & Chromium (Elma Krom Kapsülü  )

Avrupa'da Satış Rekorları kıran Apple & Chromium Artık Türkiyede !
 
Apple & Chrome (Elma Krom Kapsülü) kan şekerinin düşmesini engelleyererek açlık hissetemezsiniz.
 
Elma, meyveler arasında en sağlıklı olanlarından biridir. Atalarımızın söylediği gibi; "Günde bir elma, doktoru evden uzak tutar" İçerdiği vitaminler ve potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi mineraller sayesinde, hastalıklara karşı daha dirençli olmamıza yardımcı olur. Elmanın bu özelliklerini bütünüyle içeren elma sirkesi ise besinlerin verimli kullanılmasına, metabolizmanın sağlıklı işlemesine ve vücudun asit alkali dengesinin korunmasına yardımcı olur.
 
Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak besinler içerisindeki kalorileri kısa sürede yakmanızı sağlayan elma sirkesi, kilo vermeye de yardımcı olur.
 
Apple&Chromium, elma ve krom kapsülü sıvı elma sirkesine kıyasla kullanıma daha uygundur, özellikle de elma sirkesinin asitli tadını sevmiyorsanız
 
Apple Chrome(Elma Krom Kapsülü) İçeriği
 
Apple Chromium, içeriğinde elma şırası sirkesi ekstraktı, krom, b vitaminleri ve soya lesitin bulunan, bitkisel bir gıda takviyesidir.
 
Ürün İçeriği:
Elma şırası sirkesi ekstraktı (7), krom pikolinat (12), soya lesitin, vitamin B3, vitamin B5, çinko, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, vitamin B11, vitamin B12, yardımcı madde (ayçiçeği yağı), boyar madde, emulsifiye (gliserin), su, koyulaştırıcı (balmumu), balık jelatini.
 
Elma Şırası Sirkesi ekstraktı; Kalsiyum, Fluor, Potasyum, Magnezyum, Sodyum, Fosfor, Silisyum, A vitamini, Beta-Karotin, B1,B2 ve B6 vitaminleri, C Vitamini, Sirke Asitleri, meyve asitleri, pektin, doğal aroma maddelerini içermektedir
 
Günde 1 Kapsül ile Ayda 8 Kiloya kadar verin!!!

Apple Chrome(Elma Krom Kapsülü)
 
Kolesterol, yağ ve protein sentezi için hayatî bir mineral olan krom, glikoz   metabolizmasıyla etkileşir ve insülinin uygun kullanımıyla kan şekeri düzeylerinin sabit kalmasını sağlamaya yardımcı olur.  Böylece hem diyabetiklerde hem de hipoglisemisi olanlarda kullanımı yararlı olabilir. Krom, vücut tarafından en iyi, "krom pikolinat " olarak adlandırılan formda alındığında emilir. Bu formu, kandaki kolesterol ve glikoz düzeylerini de çok iyi kontrol edebilmektedir. Yağ kaybını artırarak, yağsız kas kitlesi artışı sağlamaya, osteoporozla savaşta ve ömrü uzatmaya yardımcı olur.
 
Krom, vücutta şeker (glikoz) kullanılması için gereklidir. Şeker hastalarına 15 gün ile 4-5 ay arasında günde180–300 mikrogram krom verilince şeker hastalarının yaklaşık yarısında, şeker kullanılmasını daha iyi duruma geldiği gözlemlenmiştir. Kan şekerinin kullanılmasında düzelme, insulin hormonunun etkinliğinin artması demektir.  İnsülinin etkinliği artarsa, insülinin salgılanma yeri olan pankreasta, lüzumsuz derecede yüksek insulin salgılanmasına gereksinim azalır.
 
İnsülin salgılanmasında azalma, iştahın azalması, dolayısıyla vücutta yağ depolanmasının azalması demektir. Bu da kilo vermenin kolaylaşmasına yardımcı olur. Şişmanlığın önde gelen sebeplerinden birisi insuline karşı dirençtir. Krom kullanılması insulin direncini azaltarak gereksiz derecede fazla olan insulin salgılanmasını normale döndürmeye yardımcı olur.
 
Kan şekerinin düşmesini engelleyen Apple & Chrome (Elma Krom Kapsülleri)sayesinde açlık hissetmezsiniz
 
Apple Chrome(Elma Krom Kapsülü)'un Etkisi
 
Apple & Chromium, Vitamin B, Soya Lesitin
 
• Kilo kontrolünü kolaylaştırmaya, kilo vermeye,
• Yağ kaybını hızlandırmaya, yağsız kas kitlesini artırmaya,
• Tatlıya olan iştahın kesilmesine,
• İçeriğindeki B komplex vitaminleri ile, daha az beslenerek daha zinde ve güçlü kalmanıza,
• Diyabetiklerde kan şekeri ayarını düzenlemeye,
• LDL-kolesterolü azaltmaya, iyi huylu HDL-kolesterolü yükseltmeye,
• Kabızlığı önlemeye, hazmı kolaylaştırmaya ve şişkinliği gidermeye,
• Vücuttaki birikintileri eritmeye,
• İçerdiği doğal asitler ve enzimlerle kanın daha sağlıklı ve ince akmasına,
• Kadınlarda adet ağrılarının giderilmesine,
• Alkollü içki tüketme isteğini azaltmaya,  yardımcı olur. 
 
Chrome (Krom)'un Etkisi
 
• Karbonhidratlara karşı aşırı iştahı kontrol altına almaya,
• İnsülinin etkisini aktive ederek, hücrelerin glikoz kullanımını artırmaya, yağ dokusunu azaltmaya, kas dokularının daha sağlam ve daha sıkı olmasına,
• Kemik erimesini ve yaşlanmanın etkilerini azaltmaya,
• Vücuttaki yağ kitlesini azaltıp kas kitlesini artırarak, vücut hatlarının daha düzgün görünmesine ve kas yapmaya, yardımcı olur. 
 
Soya Lesitinin Etkisi
 
• Vücuda giren yağların depolanmadan yok edilmesine ve vücuttaki mevcut yağları eritme özelliği sayesinde kilo vermede %100 kanıtlanmış bitkisel elma & krom formülü,
• Kronik yorgunluk sendromuna ve zarar gören karaciğer hücrelerinin onarımına yardımcı olur,
• Yaşlanma etkilerini azaltmaya (Anti-Aging), kolesterol seviyesini düşürür,
• İnsülin (şeker) ihtiyacının karşılanması isteğini azaltır. 
 
B Vitaminlerinin Etkisi
 
Diyetlerin en büyük desteğidir. Sinir sistemini ve bağışıklık sistemini güçlendirerek bitkinliği giderdiği, sinir siteminin çalışmasına, yağlı asitlerin metabolizmasına, kırmızı kan hücrelerinin olgunlaşmasında önemli rol oynadığı literatürlerde kayıtlıdır.
 
B1 vitamini, vücudun glikozdan oluşan enerjiyi kullanmasını sağlamaya, B1, B2 ve B12 vitaminleri enerji üretimine yardımcı olur.
 
B6 karaciğerin östrojeni kullanmasına, hormon seviyelerinin normalleşmesine yardımcı olur ve kendimizi keyifli hissetmemizi sağlayan serotonin üretimini kolaylaştırmaya yardımcı olur. 
 
Elma Şırası Sirkesi Ekstraktı;
 
• İnsan metabolizmasını daha hızlı çalıştırarak besinler içerisindeki kalorinin çok kısa sürede yakılmasına sebep olur,
• Kalsiyumun vücutta daha verimli kullanılmasını sağlar,
• Uzun süre kullandığında, kemik ve eklemlerinizi güçlendirir ve eklem sorunlarının (ağrılar) geçmesine yardımcı olur,
• Yüksek tansiyon riskini ortadan kaldırır,
• Elmanın özü olan asetik asit nişasta emilimini azaltır ve dolayısıyla mide boşalmasını geciktirir,
• Asidik yapısından dolayı ve içerdiği enzimlere bağlı olarak hızlı yağ yakımına destek olarak kilo vermeye, yardımcı olur.
 
Apple Chrome(Elma Krom Kapsülü)'un Yan Etkisi

 
Apple&Chromium, %100 bitkisel olduğundan şimdiye kadar herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Doz aşımı halinde tamamen bitkisel ekstraktlardan imal edildiğinden vücutta hiçbir yan etki oluşturmaz.  
 
Apple Chrome(Elma Krom Kapsülü)'un Yan Etkileri Nelerdir?
 
Günlük olarak 50 - 300mcg takviyede, kromun herhangi bir toksisiteye neden olduğu görülmemiştir.
 
Elma Krom İçin Önerilen Günlük Doz : 50-200mcg arasıdır.
 
Krom takviyeleri diyabet hastaları için insülinin etkilerini geliştirebilir ve muhtemelen hipoglisemiye götürebilir, bu nedenle diyabet hastası kişilerin bir krom takviyesi almadan önce doktorlarına danışmalarını önerilir
 
Apple Chrome(Elma Krom Kapsülü) Nasıl Kullanılır?
 
Apple&Chromium; bol su ile sabahları aç karnına 1 tane alınır. Önerilen doz aşılmamalıdır. Daha etkin olması için egzersiz ve diyeti tavsiye ederiz. Doz aşımı halinde tamamen bitkisel ekstraktlardan imal edildiğinden vücutta hiçbir yan etki oluşturmaz.  
 
Uyarı: Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız. İnsüline bağımlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.
 
Apple Chrome(Elma Krom Kapsülü)'un Diğer Zayıflama Ürünlerinden Farkı
 
Apple&Chromium+Vitamin B, elma şırası sirkesi esasına göre hazırlanmış formüllerin, geliştirilmiş bir üst formülü olarak hazırlanmıştır. İçeriğine eklenen Krom, Soya Lesitin ve B vitaminleri ile güçlendirilmiştir.
 
Elma Şırası Sirkesi'nin bugüne kadar var olan formları, tozların sıkıştırılmış tabletleridir. Tablet formların tersine, Apple&Chromium+Vitamin B’nin içindeki elma şırası sirkesi sıvı halde elde edilmiş ekstrakt özüdür. Bu durum elma şırası sirkesinin etkinliğini artıran bir özelliktir. Tablet yerine, soft jel formunda hazırlanan kapsülün farkı; midede patlayarak su ile birleşen karışım içeriğinin, midenin şişmesine ve dolayısıyla uzun süre tokluğun hissedilmesine yardımcı olmasıdır.
 
Kapsül içeriği sıvı olduğundan hemen kana karışarak, etkisini çok kısa sürede göstermektedir. Kapsülün içeriğinin soft jel formunda olması istenen neticeye çok kısa zamanda ulaşılmasına katkıda bulunur. Jel tabakasının Balık jelatini ile kaplanmış olması gıda takviyelerinde en çok istenen özelliklerinden biridir
 
Apple Chrome(Elma Krom Kapsülü) Basından
 
• Diyabetlilerde elde edilen olumlu etkilere ilaveten ilk elde edilen bulgulara göre Turner Sendromu (glikoz intoleransıyla bağlantılı bir hastalık) olan hastalara Krom suplemantasyonu yapıldığında glikoz toleransı gelişmiştir.
Kaynak: Alterations of chromium metabolism and effect of chromium supplementation in Turners syndrome patients:G.Saner, V.Yüzbaşıyan, O.Neyzi, H.Gunoz, N.Saka and S.Çiğdem.
 
• Diyabetlilerde krom, insülinin hücrelere girmesini kolaylaştırır. Krom iyi kolesterol seviyesinin (HDL) yükselmesinde rol oynamaktadır.
Kaynak: Effect of chromium chloride supplementation on glucose tolerance and serum lipids including high-density lipoprotein of adult men. R Riales and MJ Albrink
 
• Krom, toplam kolesterol seviyesini düşürebilmektedir.
Kaynak: Wang MM, Fox EZ, Stoecker BJ, et al. Serum cholesterol of adults supplemented with brewers yeast or chromium chloride. Nutr Res 1989;9:98998.

Apple Chrome(Elma Krom Kapsülü) Elma Sirkesiyle Zayıflayan Ünlüler
 
Brad Pitt, Tom Cruise, Julia Roberts, Keanu Reeves, Cameron Diaz, Madonna, Mel Gibson, Matt Damon, Courtney Cox, Minnie Driver, Jim Carey, Shania Twain ve Mariah Carey
 
Elma sirkesi kapsülü
T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın 03.09.2008 tarihli 0834005732 sayılı izni ile Hollanda’dan ithal edilmiştir. (RotaPharma)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !